Krzysztof Tomczyk – ChdDSUhNMG9nS0VJQ0FnSUNvNk9UVGp3RRAB

Duża dobrze wentylowana sala, niewiele mniejsza druga, przyległa sala. Doskonałe miejsce do organizacji przyjęć na większą liczbę osób (60 wzwyż). Niezbyt kameralne miejsce, dlatego nie wybrałbym się tam na kolację we dwoje. Czysto, estetycznie, świeżo. Miła, zaangażowana, nie narzucająca się obsługa.