Paulina w – ChZDSUhNMG9nS0VJQ0FnSUM4cXBmMVlnEAE

Z całego serca polecam, pyszny lunch z napojem. Wszystko świeże i smaczne, napewno tutaj wrócę:) Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam 🙂