S z y m o n – ChZDSUhNMG9nS0VJQ0FnSUNTNWFfSlFREAE

Rewelacyjne jedzenie i bardzo miła obsługa.
Chciałoby się powiedzieć cudze chwalicie swego nie znacie, ponieważ zawsze szukałem dobrych restauracji w centrum, a tu szok, że na naszym kochanym Miedzyniu taka dobra kuchnia. Z drugiej strony w 4 gwiazdkowym hotelu to powinien być standard, więc trzeba korzystać, że kilometr od domu są tak zdolni kucharze.

Tak smacznej kaczki nigdy nie jadłem!
To pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta 🙂