Opinie

kk
Super miejsce , polecam
Posted on Google
us
Przepyszne jedzenie i bardzo miła obsługa. Dodatkowo sala zabaw za ścianą. Idealne miejsce na imprezę okolicznościową. Polecam serdecznie
Posted on Google
mk
Posted on Google
ps
Posted on Google
jm
Wspaniała obsługa klienta.
Posted on Google
km
Serdecznie polecam Restaurację Wodnik na organizację imprez okolicznościowych. Świętowaliśmy tam urodziny i wszystko było na najwyższym poziomie. Jedzenie przepyszne, ciepłe i pięknie podane, a obsługa przemiła i bardzo zorganizowana. Goście byli zachwyceni. Na pewno wrócimy!"
Posted on Google
ab
Posted on Google
lj
Posted on Google
ko
Posted on Google
ak
Posted on Google
mg
Dwukrotnie robiliśmy w tej restauracji przyjęcia komunijne. Za każdym razem jedzenie było przepyszne, obsługa sprawna i bardzo sympatyczna. Ceny też bardzo konkurencyjne! Do dyspozycji gości piękny ogród, aby na chwilę odetchnąć pomiędzy posiłkami. Warto też wspomnieć o samych ustaleniach przed przyjęciami. Współpraca z Panem Sebastianem, managerem restauracji to czysta przyjemność:) doradzi, podpowie, zaproponuje rozwiązania i lepsze i korzystniejsze finansowo, jest także niezwykle cierpliwy i z dużym poczuciem humoru :) wszystkim gorąco polecam. Atmosfera, przepyszne jedzenie. No nie ma co szukać innych, najlepsza miejscówka na wszelkie imprezy :)
Posted on Google
m
Świetne posiłki Smaki na każde podniebienie Miła atmosfera
Posted on Google